אודות Avena

הסיפור שלנו מתחיל אי שם באוסטרליה הרחוקה בשנת 2007 כאשר בבית קפה שכונתי של אחת השכונות היוקרתיות של סידני התחלנו לקלות גרנולה לפי מתכון ייחודי שהפך מהר מאוד ללהיט של בית הקפה. בעקבות הפופולריות הרבה של תערובות הגרנולה ומנות המוזלי שנמכרו במקום, התחיל להבשיל לו רעיון עסקי חדש להקמת עסק לייצור תערובות גרנולה ומוצרים המבוססים על שיבולת שועל המוכרת גם בשמה הלטיני Avena Sativa.
ישראל 2016, שם בעצם מתחיל המסע המופלא והמאתגר להקמת החברה שכלל התייעצויות עם מהנדסי מזון, קונדיטורים, דיאטניות ושאר אנשי מקצוע בתחום המזון על מנת להגיע למוצר הכי טוב שאפשר תוך שמירה על טעם מושלם. בנוסף גם ערכנו סקר שוק בתחום ויחד עם המגמה העולמית של מודעות לתזונה טבעית, בריאה ומזינה יותר שמתרחבת בשנים האחרונות, הגענו למסקנה שיש התכנות וצורך ממשי להקמת עסק יצרני למוצרי מזון המבוססים על שיבולת שועל וכך נולדה לה Avena.
במהלך השנים העסק גדל והתרחב למוצרי מזון נוספים תוך כדי הקפדה על טריות, איכות ושימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד. כיום חברתנו מייצרת, אורזת ומשווקת בלעדית סדרת מוצרי מזון טעימים, מזינים וקלים לצריכה שנשלחים מבית הייצור שלנו היישר אליכם לבית או למשרד.
תפריט
X