שאלות נפוצות

אנחנו החברה המובילה בארץ לאספקת כיבוד טעים, בריא וקל לצריכה למשרדים וחברות. חשוב לנו להדגיש שאנחנו לא עוד ספק/משווק שמעביר "מיד ליד" אלא יצרני מזון מורשים עם רישיון ממשרד הבריאות. אנחנו מקפידים להשתמש רק בחומרי גלם איכותיים, תחת בקרת איכות קפדנית, בכדי שתקבלו את המוצר הטוב והטרי ביותר, במחיר המשתלם ביותר עד המשרד/בית.
אם גם אתם מעוניינים לשדרג את המטבח בדיספנסרים מעוצבים לשמירה על טריות וצריכה היגיינית קיימות בפניכם 2 אופציות:
1. מסלול השאלה + פיקדון – ניתן לקבל דיספנסרים בהשאלה בהתחייבות לסל הזמנות חודשי של 1,000 ₪ למתקן דיספנסרים. מסלול זה מתאים יותר לחברות אשר מעוניינות להזמין מאיתנו בשוטף ולרוב מעל 40 עובדים במשרד. יש תשלום פיקדון חד פעמי של 300/200 ש"ח למתקן אשר יוחזר כאשר מחזירים את המתקן בשלמותו. במידה וחברה לא מגיעה למינימום סל הזמנות חודשי של 1,000 ש"ח למתקן היא תחוייב בדמי שכירות חודשים של 30 ש"ח בעבור אותו חודש אשר יקוזזו מדמי הפיקדון.

2. רכישה חד פעמית – ניתן לרכוש את הדיספנסרים במחיר עלות: זוגי 390 ₪ / שלישיה 590 ₪ + מע"מ עם אחריות לשנה על החלפים. כאשר רוכשים את הדיספנסרים אין שום התחייבות למינימום סל הזמנות חודשי, המתקנים בבעלותכם ואתם מזמינים לפי הצורך.

מידות הדיספנסרים:
דיספנסר זוגי (2 מיכלים) = רוחב: 31 ס"מ / עומק: 15 ס"מ / גובה: 45 ס"מ
דיספנסר שלישייה (3 מיכלים) = רוחב: 47 ס"מ / עומק: 15 ס"מ / גובה: 45 ס"מ
זמני האספקה להזמנות עסקיות (משרדים/חברות) הם עד 2 ימי עסקים בין השעות 08:00 – 17:00 (יום ההזמנה אינו נספר כיום עסקים).
*חשוב לציין שהזמנות המתקבלות אחרי השעה 17:00 נחשבות כביכול שהוזמנו ביום שלמחרת.
הזמנות עסקיות למשרדים וחברות הן ללא דמי משלוח ויש מינימום הזמנה של 350 ש"ח
להזמנות עסקיות למשרדים וחברות יש מינימום הזמנה של 350 ש"ח (לפני מע"מ) והמשלוח הוא ללא עלות.
בוודאי! כל המוצרים שלנו כשרים עם תעודות כשרות של הרבנות הראשית בהתאם למחוז/יישוב של היצרן. בכל מוצר ניתן לראות את סוג הכשרות גם באתר וגם מודפס על האריזה.
X